Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 29m2 vo GTC

75 000 ЕУР

Се продава од: dukan 23 апр. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava dukan 29m2 vo GTC SKOPJE..2 kat..odlicna lokacija ..na pesacka zona,vednas do liftot,renoviran,golem izlog!
izdaden pod kirija!!
Extra cena!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации