Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lokal od 48m2 vo Centar

47 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 06 мар. 15:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO STROG CENTAR 0 MKD
NOV STAN VO KARPOS 2 56 250 EUR
2 SOBEN STAN NA VODNO 61 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА КУЗМАН ДОМОТ СЕ ПРОДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР СО 45М2, ДВЕ ПРОСТОРИИ+САНИТАРЕН ЧВОР+ 3М2 ОСТАВА
СО ИЗЛОГ,ОПРЕМЕН СО КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, ЛОКАЛОТ Е СО ИЛ НА ФИРМА, ВЕДНАШ ВСЕЛИ, СО ПЛАТЕНА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА. Ш.703
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Baraka 85m2 so dvor vo Vlae 97 000 EUR
TROSOBEN STAN VO KOZLE 120 000 EUR
GARSONJERA 32m2 VO CENTAR 35 200 EUR
4 SOBEN STAN NA VODNO 115 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации