Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor na odlicna lokacija

175 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности -Твој Дом 08 јан. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava stambeno deloven prostor vo Porta Prolet 0 МКД
Se izdava deloven prostor vo Senjak 150 ЕУР
Renoviran stan vo Centar 48 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Шифра:PP1026
Се продава деловен простор на одлична локација на улица Страшо Пинџур веднаш позади Театарот во Штип. Деловниот простор е одличен за повеќе намени и е со вкупна квадратура од 125 m² впишани во имотен лист. Сменети и поставени се ПВЦ прозори заштитени со метални решетки. Просторот е простран, поседува тоалет и е погоден за салон за мебел, ординација, магацински простор, производство и пакување итн. Пред деловниот простор има обезбедено паркинг места.

Цена за продажба 175 000 евра плус ДДВ.
Постои простор за договор на цената.

тел. за контакт:074230500
email:[email protected]
www.tvojdom.mk
Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Senjak 150 ЕУР
Renoviran stan vo Centar 48 000 ЕУР
Stan vo 8mi Noemvri 42 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации