Објавени: јун. 27 2022 02:53

Deloven prostor vo centar Strumica

ЕУР

Објавени: јун. 27 02:53
Прегледи: 168
Se prodava i izdava dukjan vo strogiot centar na Strumica, vednas do vlezot na katnata garaza Global. Dukanot e na prizemje vo KULATA (visokata zgrada pozadi trgovski centar global). Dukanot e so povrsina od 117 metri kvadratni plus podrum od 22 metri kvadratni. Dukanot ima visina 511 cm i lesno moze da se napravi i na dve nivoa. Za poveke informacii i gledanje na istiot na telefonskite broevi 072 220 502 i 070 214 701.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации