Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Strumica

97 000 ЕУР

Се продава од: емил 22 ноем. 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Струмица
Прекрасен деловен простор на атрактивна локација во Струмица лоциран над СВР Струмица на приземје во првата зграда на Жикол изграден 2013 година.
емил
078263590
Leaflet
Кон почеток