Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan od 32 m2

64 000 ЕУР

Се продава од: Marina Bozova 22 ноем. 12:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodava dukan na ulica Leninova 31, vo zgradata kaj marketot Zdravec , za podetalni informacii javi se na 070347718
Marina Bozova
070347718
Кон почеток