Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dukan od 32m2

64 000 ЕУР

Се продава од: Marina Bozova Вчера 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodava dukan na ulica Leninova 31, vo zgradata kaj marketot Zdravec , za podetalni informacii javi se na 070347718
Marina Bozova
070347718
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации