Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan vo Strumica

64 000 ЕУР

Се продава од: Marina Bozova 25 јан. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Se prodava dukan od 32 kvadrati , na Leninova 31, cenata e 64000 evra , za poveke informacii javete se na 070347718
Marina Bozova
070347718
Кон почеток