Објавени: авг. 12 2015 02:27

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STRUMICA

Објавени: авг. 12 02:27
Прегледи: 47
Се издава деловен простор од 100 м/2 на ул.Младинска. Одлична локација! Може да се користи за повеке намени..
за повеќе инфо на 070 835 095
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации