Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lokali me qera

0 МКД

Се продава од: Sadat bakiji 24 септ. 22:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Lokali jepet me qera, gjendet afer univerzitetit te tetoves tel 0041768240877
Sadat bakiji
+41768240877
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации