Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lokali ne Tetove

0 ЕУР

Се продава од: Adnan 02 мај 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Тетово
Lokali Shitet 171m2
Podrum 475m2
Parking 700-1000m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации