Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet ose jepet me qera duqan ne Tetove

1 МКД

Се продава од: Mustafa 04 јан. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Shitet ose jepet me qera duqan ne pjesen me atraktive te Tetoves per cfardolloj aktiviteti.
Duqani gjendet ne Bulevarding Vidoe Smilevski Bato, karshi MEBELAND DOOEL STORE.
Per me shum informata, ju lutemi na kontaktoni permes numrit te telefonit.
Mustafa
070616865
Кон почеток