Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava dukjan vo centar na Veles

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 14 јун. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Велес
Se prodava dukjan vo centar na Veles do sudot 37 m2. WC plus ostava .
Aleksandar
078334040
Кон почеток