Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava deloven objekt vo Makedonska Kamenica

0 МКД

Се изнајмува од: Mile 03 авг. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Se izdava deloven objekt vo Makedonska Kamenica
Objektot e na dve nivoa so vkupna povrsina od 886m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации