Оглас од претпријатие Објавени: фев. 16 2022 05:09

Se iznajmuva deloven objekt za rabotilnica

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 16 05:09
Прегледи: 224
Objektot se naoga pokraj Avtopatot Tetovo-Gostivardo petljatata kade shto se priklucuva i iskluguva.Patot do objektot e asvaltiran.Objektot e 600 m2,ima plac od 5000 m2,prekrien so shljunak,po koj mpze da se dvizat teretni vozila i dugo.200 m2 nastreshnica vednash do objektot,behaton pocki na dvata vleza.Ima struja, voda, spremen za rabotenje. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации