Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DELOVEN OBJEKT LISICE 1550m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 фев. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
KALE ODLICNA KUKA SO 2 MARKICI NA AGOL 220 000 ЕУР
Stan Karpos 1 48m2 1 050 ЕУР
NOVOGRADBA KOZLE STAN 57m2 1 050 ЕУР
Stan 70m2 na odlicna lokacija Vodno so  pogled 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
SE IZDAVA NOV DELOVEN OBJEKT VO LISICE. Objektot e sostaven od 300 m2 kancelariski prostorii na kat i 1250m2 prizemen del HALA koj moze da sluzi kako magacin, proizvodstven pogon i sl. Ima visina 6m.Objektot ima ogromen dvor za parking. Ima odlicen pristap. Sloboden vednas. cena po dogovor
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN VO KISELA VODA OD 38 m2 NOV 46 000 ЕУР
STAN 157M2 VO NAJUBAVIOT DEL NA KOZLE 1 000 ЕУР
STAN VO KOZLE 72m2SO MAL DVOR 88 000 ЕУР
ДЕБАР МАЛО ОДЛИЦЕН НОВ СТАН 78м2 1 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации