Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven prostor vo Kisela voda do bul.Srbija

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Branko 21 септ. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iznajmuvam deloven prostor od 160m2 pogoden za shivacka rabotilnica., magacin, proizvodstvo ili druga nekoja dejnost. Ima kancelarija od12m2 , garderober, wc i mala kujnicka. Drugoto e otvoren prostor so visina na plafon od 4 m. Cena 400eur za mesec.tel za kontakt : 078255782
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации