Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 2700m2 VO K.VODA

0 МКД

Се изнајмува од: Viki Денес 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува деловен објект со вкупна површина од 2700м2.

- Канцелариски простор 350м2
- Приземје 960м2
- Подрум 728м2
- Мезанин 132м2
- Кат 530м2


Деловниот објект се изнајмува целосно или поединечно по катови.
Leaflet
Кон почеток