Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo kompleks Astibo Stip

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности -Твој Дом 21 јан. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Renoviran stan vo Centar 48 000 ЕУР
Se izdava stambeno deloven prostor vo Porta Prolet 0 МКД
Se izdava deloven prostor vo Stip 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Штип
Шифра:PP1031
Се издава деловен простор на одлична локација во Штип во комплексот “Астибо”.Просторот е со вкупна квадратура од 680m² има два влеза и рампа за товар и истовар на роба.Обезбеден е простор за гардероба на работниците со тоалет.Греењето и ладењето се решени со централна клима и вентилација.Деловниот простор е погоден да биде користен како погон за производство од текстилната и прехрамбена индустрија како и за сите останати бизнис намени.Поседува инсталација за 2 маси во кројница, инсталација за 2 линии во шивара, 8 приклучоци за преса со приклучок за котел на нафта или електрична енергија.
Условите за изнајмување на просторот се :
– деловниот простор се изнајмува на минимален рок од една годинар
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти и изнесува 2 евра по m² плус ДДВ;
– штетите кои ке настанат одкако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;
-тековните сметки како струја,вода,интернет,телевизија се на товар на закупецот.
-по завршување на договорот деловниот простор да се врати во состојба како што бил затекнат;
Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava deloven prostor vo Stip 600 ЕУР
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda 300 ЕУР
Nov stan na atraktivna lokacija 62 470 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации