Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Objekt od 800m2 vo Bitola

0 МКД

Се продава од: Trajce 19 мар. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Se prodava objekt so moznost za prenamena vo proizvodstven pogon, hotel, restoran, magacinski prostor i sl. Se naoga nasproti restoran Oskar na patot za Nize Pole.Objektot e blisku do gradot , a sepak opkruzen so prekrasna priroda i prekrasen pogled. Trajce 078237506
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации