Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Marija 22 ноем. 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се издава/ продава деловен објект во Битола во индустриска зона Фринко(фрижидери) . Површина : 282 м2 (објект бр.7) и 107 м2 (објект бр.8). Објектите се со чисти имотни листови. Истите се во корисна состојба и до скоро се користени за производство. Имаат 250 Kw инсталирана моќност на струја и инсталирана компресорска станица за вода и систем за техничка вода со чилери. Цена за наем или продажба по договор.
Leaflet
Кон почеток