Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Свињарска фарма и кланица, с.Бистренци

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ГД Гранит АД, Скопје 18 окт. 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГД Гранит АД, Скопје
Delovni prostorii Delcevo GD Granit AD 0 МКД
Garazi vo Kisela Voda 0 МКД
Deloven prostor Resen 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
‘’ГД Гранит АД’’ Скопје продава објект и земјиште во с.Бистренци. Објектот е со површина од 1200 m2 запишан во имотен лист бр.306 КО Бистренци и земјиште со површина 6383 m2. КП 1255/3
Заинтересираните своите понуди можат да ги достават по пошта до ‘’ГД Гранит АД’’ Скопје, ул.Димитре Чуповски бр.8, 1000 Скопје или на следната е-пошта: granit[email protected]
Огласот трае 7 дена.
За дополнителни информации може да се обратите на тел. 02 3218 708 и 02 3218 748.
ГД Гранит АД, Скопје
023218-708, 023218-748,
Leaflet
ГД Гранит АД, Скопје
Deloven prostor Resen 0 МКД
Delovni prostorii Delcevo GD Granit AD 0 МКД
Garazi vo Kisela Voda 0 МКД
Кон почеток