Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

HALI MAGACINI OD 200m2 DO 8000m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 09 јун. 09:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3051 Огласи во продавницата

Luksuzen stan vo Centar 0 EUR
Residential luxurious house for rent in Bardovci 0 MKD
Kuka naem Bardovci House lease Bardovci 0 MKD
Luksuzen kat od kuka vo Trnodol 0 MKD
Astoria Nedviznosti iznajmuva/prodava delovni objekti (hali, magacini, kancelariski prostor) na atraktivna lokacija, so napomena deka iznajmuvame hali koj odgovaraat po site kriteriumi i potrebi za ODGLEDUVANJE na KANABIS i sekoj drug tip na proizvodstvo i skladiranje .
24 casovno obezbeduvanje, obezbeden parking.

ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3051 Огласи во продавницата
Reprezentativen deloven 100m2 Aerodrom 500 EUR
Ekstra stan 57m2 vo Centar 0 MKD
Novogradba vo Debar Mallo od 59 m2 0 MKD
PRAZNI STANOVI VO TAFTALIDZE KAJ NOVA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации