Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DELOVEN OBJEKT

0 МКД

Се продава од: Zoran Денес 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodava deloven objekt SO RAZRABOTEN BIZNIS-PROIZVODSTVO NA VELOSIPEDI -HALA,IZLOZBEN SALON-PRODAVNICA I KUKA ZA ZIVEENJE
Vo Vlezot na Gradsko Baldovci-2000 m2
( vo opcija e prodazba I BEZ KUKATA- SAMO PROIZVODSTVENITE POGONI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации