Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Deloven objekt od 720m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: VivaProm 04 фев. 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
VivaProm

VivaProm

4 Огласи во продавницата

Se za Vasata gradina 0 МКД
Bekatonski cesmi za vo gradina 0 МКД
RAZLICNI VIDOVI LAMINAT 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Валандово
Се продава или изнајмува деловен
објект(хала 720м2 со можност за доградба до 1200м2) во индустриска зона Раброво-Валандово.Плацот на кој што се наоѓа објектот е со вкупна површина од 1990м2
VivaProm
Стовариште за градежни материјали, железарија, производство на бетонски блокови и столбови.
Посетете ја нашата продавница
ул. Сава Ковачевиќ бр. 1/1 Јосифово Прикажи на мапата
075437939
https://www.facebook.com/VIVA-PROM-337568703755129/
VivaProm
 
075437939
Leaflet
VivaProm

VivaProm

4 Огласи во продавницата
RAZLICNI VIDOVI LAMINAT 0 МКД
Se za Vasata gradina 0 МКД
Bekatonski cesmi za vo gradina 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации