Објавени: окт. 03 2023 01:43

Izdavam kancelarii so upotrebna dozvola vo Centar

Објавени: окт. 03 01:43
Прегледи: 2
Издавам деловен канцелариски простор 50м2, со употребна дозвола, во мала деловна зграда во близина на Католичка Црква, Црногорска амбасада и СТАР кафе со сопствен заграден паркинг.
Просторот има употребна дозвола, односно заведен e како деловен во имотниот лист. Просторот е на високо приземје , се издава празен, има 2 канцеларии , работна кујна , купатило и балкон (ориентацијата е исток и запад ).
Канцелариите се климатизирани
Греењето е на струја со клими и грејни тела. Во зградата има оптички кабел на Македонски Телеком. Зградата е на главна улица, на крстосница, има одличен простор за надворешна реклама, има сопствен заграден паркинг , централен аларм и 24/7 договор со фирма за обезбедување .
Околу објектот е паркинг на ПОЦ .
Просторот досега се користел како Преставништво на странска фармацевтска фирма, Консултантска фирма и Инвестициско-изведбена фирма.
Соработувам со агенции, ја прифаќам агенциската провизија.
Контакт телефон: 070474863
Ориентацијата е кон исток и запад .
Канцеларија 1 - исток
Канцеларија 2 со балкон- запад
Работна кујна во склоп на канцеларија 2
Купатило со прозор - запад

Office space for rent, near by the Catholic church, Embassy of Montenegro and STAR cafe, 10 minutes by foot to the center .
Office space ,50 m2, is without furniture, in small office building and has occupancy permit. It is on the high ground floor with 2 offices, 1 balcony, kitchen and bathroom. The offices are with air conditioners. The heating is on air conditioners and panels. The building is on the main street, it has great place for outside commercial, private parking place , alarm on central door and agreement with the security agency.
This space is suitable for all purposes .
Contact phone: +38970474863
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
070474863

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации