Оглас од претпријатие Објавени: мај 04 2021 10:36

Se izdava deloven prostor vo Centar kaj Univerzalna 200m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: мај 04 10:36
Прегледи: 1
Шифра A15366
Се издава деловен простор во Центар – Универзална со површина од 200м2. Просторот е на две нивоа со 5 канцеларии + магацин, 2 тоалета, греење на инвертер, паркинг простор на ПОЦ.

Контакт 02/6152-187
075/292-541
[email protected]
www.homeart.mk
Опис на линк

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Прикажи на мапата

078244198

https://www.homeart.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 078244198 https://www.homeart.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации