Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara za iznajmuvanje kancelarija vo Leptokarija

0 МКД

Се бара за изнајмување од: Dejan 09 мар. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Барам канцеларија за изнајмување во општина Карпош, околу или во Лептокарија во фреквентна зона

• Да биде на приземје но доколку локацијата е лесно достапна може и мезанин односно на две нивоа.
• Големина: мин.70м2
• Паркинг простор пред или во непосредна близина на просториите.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации