Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR PORANESNA NOTARSKA KANCELARIJA

0 МКД

Се изнајмува од: Веселинка Здравкова 19 септ. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се издава под закуп деловен простор во строгиот центар на Битола - од спротива на Јавор ул.Филип Втори Македонски бр.13/1, Битола (поранешна Иван Милутиновиќ)

Деловниот простор е поранешна Нотарска канцеларија, Во непосредна близина на деловниот простор има пристап до паркинг простор

Деловниот простор е разработен повеќе од 10 години

Во деловниот простор има високо квалитетен инвентар( бироа, ормари, компјутери, клима уреди панели, кујна, санитарен чвор и сл.)

Деловниот простор се издава со и без инвентарот во него

Закупнина-кирија по Договор

контакт: 070-269-117 Veselinka Zdravkova
Веселинка Здравкова
070269117
Leaflet
Кон почеток