Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Bitola

2 400 МКД /месечно

Се изнајмува од: Jovana Ilievska 18 ноем. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор со квадратура по ваш избор 9,47 м2 9,23 м2 и 13,16 м2 - идеални за канцеларии - во деловен простор на ул. Рузвелтова бр. 17 ( стар хотел Солун) на прв кат, со можност и дел од просториите да се користат како магацин. Влезот и катот целосно реновирани. Цената од 2400 ден месечно по канцеларија.
Контакт Татијана 075280086 и Јована 078209785
Jovana Ilievska
078209785
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации