Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ШИК-КОМЕРЦ БИТОЛА 22 ноем. 09:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
цена по договор
ШИК-КОМЕРЦ БИТОЛА
070207006
Кон почеток