Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat kancelarii vo strogt centar na Bitola

0 МКД

Се изнајмува од: Milan Stojanovski Вчера 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
Се издаваат нови канцеларии со големина 15m2, 20m2 и 140m2. Со санитарни чворови.

Тел: +38970741592
Milan Stojanovski
+38970741592
Кон почеток