Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Строг центар нови канцеларии

650 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: mende 16 окт. 23:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

mende

6 Огласи во продавницата

Bracni kreveti kako novi 9 000 МКД
Строг центар нова куќа 650 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
Куќата се наоѓа во строгиот центар на градот на само 4 минути пешачење од домот на културата и широк сокак
Погодна за ИТ идустријата или друга намена

Нова градба. Се состои од приземје, кат и поткровје
На секој кат по две соби
Секоја соба е со сопствено купатило,како и инвертер клима уред ,централно греење и безбедносни камери

Контакт телефон 078 251008 Менде

Leaflet

mende

6 Огласи во продавницата
Строг центар нова куќа 650 ЕУР
Bracni kreveti kako novi 9 000 МКД
Кон почеток