Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarii vo Kavadarci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Orion Вчера 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кавадарци
Простории
Канцеларија
Три канцеларии по 18m2. Може и поединечно изнајмување.
Orion
Leaflet
Кон почеток