Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Ivan Spasov 01 авг. 09:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Куманово
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор/канцеларија/дуќан+магацин наспроти Кафе Бар "Трговски" со вкупна површина од 50m² многу добро осветлен и погоден за секаква намена на екстра локација.

Месечна кирија 150€.

Контакт тел: 075/254-711 Иван
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации