Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ HOTEL RIVIERA

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Крсте 08 авг. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Простории
Канцеларија
Издавам деловен простор во центар на Охрид, во непосредна близина на хотел “Ривиера“ веднаш до кафе-бар “Мохито“, на приземје.
Крсте
078262361
Кон почеток