Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov deloven prostor POVOLNO

Се изнајмува од: Naum Jankuloski 27 ноем. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Простории
Канцеларија
Се издава нов деловен простор во географскиот центар на Охрид,по поволна цена.

Контакт :
моб.тел 071 922 772
e -mail [email protected]
www.vilajankuloski.com
Naum Jankuloski
071 922 772
Leaflet
Кон почеток