Објавени: септ. 22 2022 09:14

Се издаваат деловни простории во населба Рача

Објавени: септ. 22 09:14
Прегледи: 55
Se izdava deloven objekt so povrsina od 60 m2 na ulica Naum Ohridski br 141 vo blizina na Biljanini izvori. Objektot e pogoden za povekje nameni. Isto ima parking mesto. Cena po dogovor. Poveke informacii na 071787999
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации