Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Upravna Zgrada na Rade Koncar

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Rade Koncar Zaednicki dejnosti DOO 04 јан. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: bul. Treta Makedonska Brigada 50a
Површина: 240 m2
Локација: Аеродром, Скопjе
Простории : Канцеларија
Se izdava deloven prostor so povrsina od 240 m2 , 90 m2, 48 m2 vo Upravnata zgrada na Rade Koncar Zaednicki dejnosti DOO Skopje.


Poveke informacii na telefon> 070 230 688; 070 319 535; 070 231 659
Нема посетени огласи
Кон почеток