Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Excellent Office Space for rent in Aerodrom

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 19 јун. 10:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата

Excellent New Apartment 76m2 In Taftalidze 1 0 МКД
Brand New apartment for rent 65m2 Taftalidze 1 0 МКД
New 2 bedrooms apartment in Taftalidze 1 0 МКД
Ekskluziven deloven prostor od 230m2 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Code: 38979
Location: Aerodrom, next to " Capitol Mall" in Skopje.
Elegant office space in a business building with an elevator. It has 80 m2 total area, with three offices, one toilet, a small kitchen, central city heating system, air-conditioning.
Price: 500 EUR
Contact: +389 78 431 071; +389 2 3084 030
e-mail: info@movein.mk; website: www.movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
Excellent Offices For Rent on the City Square 0 МКД
Excellent New Apartment 76m2 In Taftalidze 1 0 МКД
Modern Office Space of 400m2 for rent in Taftalidze 0 МКД
Modern Apartment For Rent In Debar Maalo 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации