Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opremen deloven prostor vo Aerodrom Stela

100 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Огнен Јовановски 24 окт. 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава комплетно опремен деловен простор (на приземје) во Аеродром до поранешна слаткарница „Стела“ - 32 м2 - две засебни простории со два посебни влеза, тоалет и купатило, канцелариски бироа, столици, клима, електрични панели за греење, шпорет, фрижидер и сопствен паркинг простор (останатиот паркинг простор не е зонско паркирање и е бесплатен).

Заради состојбата со корнавирусот COVID-19, доколку се склучи договор на повеќе од 1 година, цената за закуп првите 6 месеци ќе биде намалена за 50% односно ќе изнесува 100 евра месечно, а наредните месеци цената ќе биде 200 евра месечно.

Контакт - 070 365 337 Огнен
Огнен Јовановски
+38970365337
Leaflet
Кон почеток