Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Beautiful Furnished Office Space 70m2 in Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 04 мај 13:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Code: 72524
Location: Debar Maalo, Skopje.
Beautiful fully furnished apartment for rent with 70 m2. The office has one managers office, one conference hall, one open office, small kitchen, floor heating system, air conditioner and a parking space.
Price : 650 EUR monthly + TAX
Note : Office space will be available from 1st of May 2021.
Kontakt: 078/431-071 02 3084 030
office@movein.mk
www.movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
Brand New House for rent in Taftalidze 0 MKD
Brand New Apartment 80m2 on Vodno 0 MKD
Office Space 300m2 City Square 1 500 EUR
Odlicna ponuda nov stan 80m2  vo Centar 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации