Оглас од претпријатие Објавени: јул. 15 2022 01:33

Crnice renoviran deloven 50m2 prizemje

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 15 01:33
Прегледи: 517
1990..Партенон Недвижности изнајмува деловен простор во Црниче 50м2 на приземје. Комплет реновирано со опремена нова кујна и плакари..
цена 250 еу.....веднаш вселив...
Повеке информации на 071/257-405
агенција Партенон Недвижности
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации