Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN OBJEKT NA ODLICNA LOKACIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 25 фев. 16:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата

KUKA SO DVOR VO CRNICE 0 MKD
Se izdava nova kuka vo Trnodol 0 MKD
Stan vo naselba Aerodrom 0 MKD
Dupleks stan vo Kozle 1 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен објект, сутерен, приземје (централен влез од улица) и први кат. Просторот се издава празен (ИТ мрежа/инфраструктура и рекот остануваат).

Паркинг на располагање.

ID4428O
Property One
078306083
Property One

Property One

1057 Огласи во продавницата
Prekrasen stan so krovna terasa vo Centar 0 MKD
NOV STAN VO KOMPLEKS NASTEL 1 150 EUR
Se iznajmuva deloven prostor vo Centar 700 EUR
Deloven prostor vo Gorce Petrov 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации