Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor kaj Centar za stranski jazici

300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Biljana 14 ноем. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Izdavam deloven prostor na ul.Orce Nikolov br.155b vo blizina na Centarot za stranski jazici na odlicna lokacija.
Prostorot e so povrsina od 40m2 so galerija.
Visinata na mesecnata kirija e 300 eur.

Kontakt tel. 070 217 583 Jovan

Biljana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации