Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 125m2

1 300 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: nevenka ivanovska 23 фев. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
prostorot e na 4ti kat vo zgradata shtrk - centar - mal ring, karsi italijanska ambasada - 125m2
nevenka ivanovska
070 398485
Leaflet
Кон почеток