Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Partner 19 јун. 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата

NOV MODEREN STAN VO KAPISTEC KAJ SV JOVAN 350 EUR
PREKRASEN STAN SO GARAZA I PODRUM KAJ UNIVERZALNA 85 000 EUR
NOV LUXUZEN NEVSELUVAN STAN KAJ KATOLICKA 0 EUR
OPREMEN STAN VO AERODROM KAЈ OKTA 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија

CITY PARTNER AGENCIJA izdava DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Prostorot raspolaga so 100 m2 i sodrzi:
- 4 prostrani prostorii
- kujna
- terasa
- 2 kupatila
- visoko prizemje
Cena 400 eur
Kontat: 078726229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1220 Огласи во продавницата
GARSONJERA VO AERODROM KAJ POLIKLNIKA JANE SANDANS 155 EUR
SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN VO CAIR 220 EUR
STAN NA VODNO SO ATRAKTIVEN POGLED NA GRADOT 400 EUR
NOVO OPREMEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации