Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVN PROSTOR 170m2 VO STROG CENTAR

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Property One 29 ноем. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата

DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD SLOBODA 525 ЕУР
Moderno opremen stan vo Centar 850 ЕУР
STAN NA ODLICNA LOKACIJA KAJ MIDA 112 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CENTAR ID2654A 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Деловен простор 170м2 во строг Центар на одлична локација. Деловниот простор располага со 6 простории, кујна и тоалет. Просторот е лоциран на 6ти кат во деловна зграда.
Property One
078306083
Property One

Property One

674 Огласи во продавницата
STAN SO PREKRASEN POGLED VO PANORAMA REZIDENS -
Ekskluziven deloven prostor 13 ЕУР
NOVA KUKA VO ZDANEC -
Stan vo Centar 70m2 1 200 ЕУР
Кон почеток