Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarii so strog Centar

750 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 07 ноем. 12:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Se izdava luksuzno namestena kuka vo Centar 750 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Taftalidze 1 500 ЕУР
Nov stan kaj Katolicka crkva 300 ЕУР
Dvosoben stan vo Taftalidze 56 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Деловен простор од 160м2, 5 канцеларии, кујна со трепезарија, купатило и одвоен тоалет, две тераси сигурност на блиндор врата,градско парно греење, и четири клима уреди. Во просторот има спроведена мрежна инсталација и оптички кабел за интернет.
Евидентен број 30071
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
STAN 50M2 VO BLIZINA NA STUDENTSKI GOCE DELCEV 50 000 ЕУР
Moderen stan vo Debar Maalo 250 ЕУР
Prazen stan pogodeno za kancalarija kaj Ramstor 250 ЕУР
Se izdava mnogu ubav stan od 86m2 vo Kozle 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации