Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 09 јун. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Se izdavaat maloprodazni lokali vo Flatiron 0 МКД
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Канцелариски простор во деловна зграда на одлична локација во центар на Скопје со површина од 344м2 корисен простор, комплетно реновиран и флексибилен простор. Канцелариите содржат отворен простор, три пространи канцеларии, чајна кујна со просторија за појадок, сервер соба, М/Ж тоелети и простор за остава. Се наоѓа во непосредна близина на сите централно лоцирани институци, амбсади, банки, фирми и компании, како и ресторани, кафулиња, супермаркети, места за брза храна и јавни паркинг зони.
За повеќе информации: 072 271 251

Office space for rent in office building on excellent location in Skopje city center with 344sq m usable area, recently refurbished and flexible space. The premises contain open space, three well sized offices, kitchenette with breakfast area, server room, M/F toilets and utility room. Nearby all centrally located institutions, embassies, banks, firms and companies as well as restaurants, cafeteria, supermarkets and fast foods and public parking zones.
For more information: 072 271 251
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor na Juzen Bulevar 0 МКД
Kancelariski deloven prostor od 135m2 vo Centar 0 МКД
Se izdava deloven prostor za kancelarija 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации